KTO POJEDZIE W VALVOLINE RAJDZIE MAŁOPOLSKI?

ZAWODNICY RSMŚL (RO)

Kolejność zgłoszeniaKierowcaPilotSamochód
1.Łukasz UlmanMichał MałkowskiHonda Civic
2.Andrzej KaczmarczykMarek BujokCitroen Saxo
3.Damian UchyłaAgnieszka RadzikKia Picanto
4.Marcin GluzaKamila KlaczańskaHonda Civic
5.Konrad DukatMieczysław KalczyńskiRenault Clio
6.Krzysztof StańdoDariusz GurdziołekRenault Clio
7.Rafał PiotrowskiAdrian MroszczykRenault Clio
8.Sebastian BojdołAndrzej MrowczykRenault Clio
9.Maciej HawroWojciech KolaczekHonda Civic
10.Balbina GryczyńskaŁukasz GwiazdaFord Fiesta
11.Tomasz ZielińskiŁukasz MichorczykSubaru Impreza
12.Bartłomiej FiziaPaweł JańczykFord Fiesta
13. Wojciech KopkowiczTBARenault Clio
14.Tomasz PławeckiPaweł KaimHonda Civic
15.Szymon SzymoniakAleksandra PiekarskaPeugeot 106
16.Grzegorz CiomborMaciej MiklaszewskiHonda Civic
17.Jan ListewnikMarcin PasekPeugeot 106
18.Kamil KawalecSebastian KrzyżowskiRenault Clio
19.Michał SchmidtMarcin LentnerRenault Clio
20.Mariusz SikoraMaciej ChrupcałaCitroen C2
21.Mateusz KokoszkaŁukasz SzwedPeugeot 206
22.Bartosz BąkRadosław TalagaHonda Civic
23.Michał RokitaRafał ŚlęczkaRenault Clio
24.Kamil BronikowskiDaniel NowakRenault Clio
25.Kajetan ŚwiderMarcin BoryckiHonda Civic
26.Waldemar JaneckiPiotr KrzystanekBMW 316
27.Piotr KamińskiPaweł TłokCitroen Saxo
28.Jerzy SuderBeata BiliniewiczFord Fiesta Proto
29.Piotr IlnickiOskar TichanowiczCitroen C2
30.Rafał SzumiecTBAPeugeot 306
31.Maciej WatrasKamil KluczewskiRenault Clio
32. Rafał PochłopieńBartłomiej WątrobaTBA
33.Łukasz MrozekTBARenault Clio
34.Adrian JuraszTomasz TkaczRenault Clio
35.Olaf JeziorskiPatryk KurczobińskiRenault Clio
36.Artur RówniatkaDYEMBAMitsubishi Lancer
37.Pan JarekPatryk OlejniczakCitroen C2 S1600
38.Dominik CholewaMarcin RoikHonda Civic
39.Łukasz GodulaPiotr BywalecPeugeot 208
40.Karel HockLukáš NovákSkoda 130 RS
41.Szymon KalczyńskiTBAHonda Civic
42.Michał SzerlaPaweł DaniecBMW E30
43.Przemysław GajowczykPrzemysław BaryłaMitsubishi Lancer
44.Dariusz BaduraJanusz WołekHonda Civic
45.Krzysztof SadlokTomasz SadlokCitroen Saxo
46.Grzegorz OlchawskiJakub WróbelAudi Quattro
Uwaga! Jest to lista nieoficjalna, a o pozycji na niej decyduje kolejność zgłoszeń. Powyższa lista nie stanowi formalnej listy zgłoszeń, która opublikowana zostanie 27 lipca 2021 r. - wtorek, godz. 20:00. Ostateczna forma może ulec zmianie.

ZAWODNICY RSPŚ (SKJS)

Kolejność zgłoszeniaKierowcaPilotSamochódPotwierdzenie wpłaty
1.Rafał MarzecMarcin NaworolHonda Civic
2.Przemysław MendrekMaciej SmyczykHonda Civic
3.Tomasz JasińskiAleksander KapalskiHonda Civic
4.Jakub NiemiecMateusz BodniakFiat Seicento
5.Krystian HolubekPaweł HolubekPeugeot
6.Michał BrzóskaJoanna Brzóska-DudaRenault Clio
7.Jakub GórkaBartłomiej DomagałaRenault Clio
8.Michał SumeraMarcin WojtyłkoFiat 126p
9.Dawid JaneczkoAdam TchórzewskiFiat Seicento
10.Andrzej MichałekMagdalena MichałekFiat Seicento
11.Kacper SikoraTomasz SikoraRenault Clio
12.Kajetan TatarAndrzej PoradziszFiat Cinquecento
13.Łukasz DanielczykHanna MarkiewiczFiat
14.Ryszard StasikKacper GorzałaRenault Clio
15.Daniel JurzecGrzegorz SzelerewiczVolkswagen Golf
16.Mateusz HojdysTomasz DurajHonda Civic
17.Stanisław LabusPiotr KielarOpel Astra
18.Tomasz KobylańskiAdam KlimasaraOpel Kadett
19.Marcin TraczMichał TraczFiat Cinquecento
20.Tomasz SalamonRemigiusz KusakHonda Civic
21.Jakub BaranAleksander BaranCitroen Saxo
22.Rafał BorskiAnna ChowaniecHonda Civic
23.Krzysztof MarcokJacek KawczykHonda
24.Rafał WyderkaPrzemysław BekKia Picanto
25.Piotr PastułaMateusz CzekajHonda Civic
26.Romuald StasikGrzegorz PękalaCitroen C2
27.Kazimierz KrzysiekKrzysztof WoźnickiFiat
28.Łukasz BobowskiTBAHonda Civic
29.Łukasz MajerskiDawid BorowskiRenault Clio
30.Damian BoncelaJacek WasilewskiFiat
31.Krzysztof DurajKatarzyna ŚwiderekHonda Civic
32.Leszek KomendaKamil NowakCitroen C2
33.Piotr PieskoKonrad SajdakHonda Civic
34.Patryk SzalchaMaciej BanasFiat Seicento
35.Daniel RosiekTBAOpel Astra
36.Martin MosurPaweł BorowyFiat Cinquecento
37.Adrian RałowiczMałgorzata LutherFiat Seicento
38.Przemysław KurekRadosław KosewskiVolkswagen Golf
39.Grzegorz SzabatSławomir SzabatVolkswagen
40.Przemysław KobińskiMaciej PalaHyundai Coupe
41.Łukasz BławutAgnieszka TomanaRenault Clio
42.Tomasz JasnowskiJoanna ChyćkoBMW
43.Sławomir LeśniakArtur LeśniakOpel Astra
44.Marcin ŚladowskiTBACitroen Saxo
45.Maciej JędrzejakTBAOpel Astra
46.Piotr WołowiecRobert SommerHonda
47Marcin IdziDominika WójcikFiat Cinquecento
48.Rafał KwakRafał SteczekOpel Astra
49.Tomasz ZabawczukJanusz WilkFiat Seicento
50.Mateusz SiadakJarosław SkwarekPeugeot 206
-Łukasz KaplitaAdrian RomaszkoHonda CRX
-Witold SzydziakMateusz WójcikHonda Civic
Uwaga! Jest to lista nieoficjalna, a o pozycji na niej decyduje kolejność wpłaty wpisowego. Powyższa lista nie stanowi formalnej listy zgłoszeń, która opublikowana zostanie 28 lipca 2021 r. - środa, godz. 20:00. Ostateczna forma może ulec zmianie.

W zależności od liczby zgłoszeń w rajdzie okręgowym liczba załóg dopuszczonych do startu w SKJS może zostać zwiększona.

Aktualizacja: 19.07.2021, 14:00
DOŁĄCZ DO NAS