KTO POJEDZIE W VALVOLINE RAJDZIE MAŁOPOLSKI?

ZAWODNICY CEZ i RSMP

KierowcaPilotSamochódFilmPotwierdzenie
wpłaty
1.Jacek JanuchtaMarta MatuszczykCitroen C2
2.Adam RachfałSławomir LejaPeugeot 208
3.Hubert KowalczykJarosław HryniukRenault Clio
4.Arkadiusz TycDamian TrzonkowskiMitsubishi Lancer
5.Robert KolčákEmil HorniačekŠkoda Fabia
6.Marcin KowalSebastian LenkowskiFord Fiesta
7.Hubert LaskowskiMichał KuśnierzFord Fiesta
8.Michał TochowiczPiotr BiałowąsCitroen C3
9.Jarosław KołtunIreneusz PleskotFord Fiesta
10.Mateusz MajPiotr WieczorekSubaru Impreza
11.Przemysław SobierajskiDawid WnuczyńskiPeugeot 206
12.Łukasz KotarbaTomasz KotarbaCitroen C3
13.Jakub MatulkaDaniel DymurskiŠkoda Fabia
14.Łukasz ByśkiniewiczDaniel SiatkowskiŠkoda Fabia
15.Tomasz PiechowiczArkadiusz SkorupaToyota Celica
16.Paweł GrzywaczBłażej CzekanFord Fiesta
17.Zbigniew GabryśDamian SytyŠkoda Fabia
18.Arkadiusz BałdygaMichał PryczekSubaru Impreza
19.Kajetan ŚwiderMarcin BoryckiFord Fiesta
20.Marek TempleTBACitroen DS3
21.Michał AnaszkiewiczWojciech KozłowskiHonda CR-Z
22.Jarosław SzejaMarcin SzejaŠkoda Fabia
23.Adam SrokaŁukasz SitekŠkoda Fabia
24.Patryk GrodzkiJacek SpentanyPeugeot 208
25.Piotr PieskoMateusz KacprzakPeugeot 208
26.Krzysztof StańdoKrzysztof JanikOpel Adam
27.Marcin GórnyJarosław JanaszPeugeot 208
28.Michał ChorbińskiPatryk KielarPeugeot 208
29.Łukasz PapajKatarzyna PapajRenault Clio
30.Błażej GazdaMaciej MikuliszynRenault Clio
31.Szymon TalikMichał TrelaSubaru Impreza
32.Rafał KwiatkowskiKamil KozdrońŠkoda Fabia
33.Bartosz PawarskiKamil KuklewskiMitsubishi Lancer
34.Grzegorz GrzybAdam BiniędaŠkoda Fabia
35.Jacek SobczakMichał MarczewskiPorsche 911
36.Jacek PolokŁukasz GwiazdaFord Fiesta
37.Sebastian ButyńskiSebastian DwornikRenault Clio
38.Małgorzata PrusMarcin LisickiFord Fiesta
39.Daniel ChwistKamil HellerŠkoda Fabia

ZAWODNICY MILLERS OILS HRSMP

ZAWODNICY RMP

KierowcaPilotSamochódFilmPotwierdzenie
wpłaty
1.Jakub NiemiecMateusz BodniakPeugeot 207
2.Michał PaciejKamil DrążkiewiczBMW 328
3.Grzegorz PasterakAdam GładyszHonda Civic
4.Szymon GańczarczykSławomir ParzykCitroen DS3
5.Jerzy NiemiecTomasz SaganowskiFord Fiesta
6.Kajetan TatarMarcin NaworolRenault Twingo
7.Kacper PotyraPiotr SieliłoCitroen DS3
8.Tomasz BiałyMariusz SoleckiFord Fiesta
9.Rafał WyderkaAleksandra PrzybyłekKia Picanto
10.Adam JurczykArtur JanowskiKia Picanto
11.Damian BoncelaAlicja BiernatKia Picanto
12.Szymon DawidówMaksymilian SitekAlfa Romeo MiTo
13.Kazimierz KrzysiekKrzysztof WoźnickiKia Picanto
14.Kamil KawalecSebastian KrzyżowskiPeugeot 208
15.Paweł KostkaRafał GoldmanKia Picanto
16.Tomasz PławeckiPaweł KaimOpel Adam
17.Tomasz ZielińskiBartłomiej MękaSubaru Impreza
18.Mariusz GrudkaTBAFord Fiesta
19.Łukasz BobowskiPiotr JendrysekHonda Civic
20.Piotr ŻbikowskiMarcin BieniakMitsubishi Lancer
21.Dawid WewiórAndrzej MrowczykRenault Clio
22.Marcin IdziPiotr WójcikFiat Cinquecento
23.Rafał SzpinAneta MarcolMini Cooper
24.Tomasz BętkowskiTBAPeugeot 208
25.Marcin KwaśnyKrzysztof PietruszkaHonda Civic
26.Maciej KrzaczyńskiTBACitroen DS3
27.Piotr WincencikTBARenault Clio
28.Hubert LaśkiewiczDamian ZygmuntRenault Clio
29.Tomasz MrzygłódMaciej TrelaHonda Civic
30.Piotr IlnickiAleksandra PiekarskaFord Fiesta
31.Łukasz MrozekSzymon KozakiewiczRenault Clio
32.Grzegorz GniadekTBAMitsubishi Lancer
33.Marek MularczykBartosz SajdakCitroen DS3
34.Marcin GluzaRobert SękHonda Civic
35.Michał SkrzypczykTBAMitsubishi Lancer

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2024, 23:59. Listy zamknięte!

Uwaga! Niniejsza strona nie stanowi oficjalnej listy zgłoszeń do zawodów, a zawarte tu informacje są jedynie poglądowymi. Powyższa lista nie jest dokumentem oficjalnym i nie została zatwierdzona przez GKSS PZM.

O ostatecznym składzie na liście zgłoszeń decydować będzie kolejność wpłat.
Załogi, które nie zmieszczą się w limicie listy zgłoszeń będą umieszczane na liście rezerwowej.