POZNAJ NASZYCH

PARTNERÓW

Już od 150 lat Valvoline jest wiodącym dostawcą technologii środków smarnych. Od opracowania w roku 1939 oleju silnikowego X-18, przez opracowanie wysokowydajnego wyścigowego oleju silnikowego w roku 1965, do opracowania oleju MaxLife do silników o dużym przebiegu w roku 2000, Valvoline wciąż oferuje kierowcom innowacyjne produkty maksymalizujące ochronę silników ich samochodów. Dzisiaj Valvoline prowadzi globalną sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych, dystrybucji i obsługi klienta w 140 krajach. Oprócz wiodących w branży produktów, Valvoline oferuje rosnącą siłę globalnej marki i innowacyjne narzędzia, dzięki którym Valvoline jest cennym partnerem dla warsztatów, dealerów, sprzedawców detalicznych, producentów sprzętu i podmiotów gospodarczych. Valvoline jest dumna z tego, że jako jedyny producent olejów silnikowych może wykonywać wszystkie pięć wymaganych rodzajów badań dla kategorii benzyny API i ILSAC w naszym laboratorium badawczym. Te zaawansowane technologie badania silników dają Valvoline niezależność i elastyczność w opracowywaniu innowacji dla naszych klientów. Valvoline nieustannie sie rozwija, kontynuując długą tradycję wprowadzania innowacji oferujących użytkownikom i partnerom wartość dodaną. Więcej informacji

PARTNERZY GŁÓWNI

Województwo Małopolskie z siedzibą sejmiku w Krakowie jest prężnie rozwijającym się obszarem Polski południowej promującym markę Małopolska pod hasłem „silny mentalnie, mądry region z inwencją, który zapewnia harmonię i poczucie sensu”. Program strategiczny opiera się na wysokim potencjale turystycznym i gospodarczym. Atutami województwa jest duża atrakcyjność inwestycyjna, dostępność komunikacyjna, otwartość na rynki zagraniczne, innowacyjność, znaczny potencjał naukowy i badawczy, zasoby ludzkie z dużą liczbą absolwentów uczelni wyższych, bogate zasoby naturalne i zróżnicowane propozycje kulturalne w miejscowościach o wielowiekowej historii.

Firma jest największym w Małopolsce punktem skupu i przeróbki złomu. Udostępnia kontenery i zapewnia transport materiałów produkcyjnych. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na oferowanie najlepszych usług i stosowanie innowacyjnych rozwiązań w procesach przeróbki z wykorzystaniem przyjaznego dla środowiska parku maszynowego. Firma kieruje się zasadami bezpieczeństwa a także ekologii dołączając m.in. do Akcji Jutro Bez Smogu. Zajmuje się również utylizacją zużytych opon, z których wytwarzany jest granulat wykorzystywany na „Orlikach”.  

Stacja Radio Muzyka Fakty, nadająca od 1990 roku, jest liderem rynku radiowego w Polsce udostępniającym kanały tematyczne i autorskie. Łączy upowszechnianie swobodnej komunikacji społecznej z rzetelnymi i obiektywnymi informacjami oraz swobodnym wyrażaniem opinii i poglądów.

Jedyna w Polsce w pełni motoryzacyjna telewizja. Transmituje na żywo Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajdowe Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata w Rallycrossie czy amerykańską serię Nascar. 

Młyn Jacka Hotel & SPA to wspaniałe miejsce do wypoczynku, relaksu oraz organizacji imprez i konferencji. 68 pokoi, 5 sal konferencyjnych, bogate zaplecze Wellnes & SPA i historia na wyciągnięcie ręki dzięki wspaniale zrekonstruowanym autentycznym maszynom młyńskim oraz pięknej architekturze budynku. Każdy znajdzie tutaj swój sposób na odpoczynek, a dodatkowo miłośnicy natury otaczającej hotel, będą zachwyceni możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu i w regionie, który dostarcza masę atrakcji.

WSPIERAJĄ NAS

Autoryzowany dystrybutor produktów marki Valvoline na polskim rynku. W swojej ofercie posiadają pełna gamę produktów klasy premium dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i silników przemysłowych stacjonarnych. Ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych jak i sklepów, warsztatów i hurtowni na obszarze województwa małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego. 
Powiat Suski znajdujący się się w województwie małopolskim to obszar o bogatej historii i atrakcyjnym krajobrazie, położony w Beskidzie Makowskim i Beskidzie Żywieckim. Powiat Suski charakteryzuje się malowniczymi górami, licznymi rzekami, lasami i atrakcjami turystycznymi, takimi jak zabytkowe kościoły, pałace, czy też wyciągi narciarskie. Dzięki malowniczemu otoczeniu i liczbie atrakcji turystycznych, Powiat Suski przyciąga zarówno turystów kochających aktywny wypoczynek na łonie natury, jak i osoby zainteresowane historią i kulturą regionu.
ProfilPur oferuje podwaliny pod drzwi i okna wykonane z materiału konstrukcyjnego Phonotherm 200, o którego wysokiej jakości świadczą silne właściwości termoizolacyjne. Powstaje on na bazie skondensowanej pianki poliuretanowej i charakteryzuje się dużą sztywnością. Jest odporny na działanie wilgoci, doskonale sprawdza się w mokrych warunkach, a także w zmiennych warunkach termicznych lub w środowisku chemicznym. Produkowane przez firmę poszerzenia docieplają strefę podprogową okien i drzwi, zapewniając im ekstremalnie wytrzymałe podparcie oraz niezawodną izolację przed wilgocią.
Hurtownia przedstawicielska SWISS KRONO GROUP zajmuje się sprzedażą płyt wiórowych surowych, laminowanych, MDF/HDF, OSB, sklejek i blatów kuchennych. Świadczy również usługi w zakresie przycinania i okleinowania.
Przedsiębiorstwo Budowlane Lurka jest firmą ogólnobudowlaną, która oferuje swoim klientom pełną gamę usług budowlanych. Podczas realizacji usług budowlanych wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy oraz wieloletnie doświadczenie i umiejętności wykwalifikowanych pracowników. Lurka charakteryzuje się fachową obsługą i dostosowaniem do niejednokrotnie specyficznych potrzeb klientów.
Firma BTH Import Stal, działająca od ponad 30 lat, jest dystrybutorem stali nierdzewnej w Polsce. Zaopatruje przemysł w wyroby hutnicze i współpracuje z producentami z Europy i Azji. Wieloletnie doświadczenie firmy w obsłudze klientów z różnych sektorów gospodarki i stosowanie nowoczesnych technologii jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.
Miasto powiatowe w województwie małopolskim, położone nad rzeką Skawą, zostało założone w XIV wieku. Wśród znanych Wadowiczan znajduje się m.in. Karol Wojtyła - papież Jan Paweł II, święty Kościoła Katolickiego. Wadowice są słynnym ośrodkiem pielgrzymkowym i miastem turystycznym na przedpolu Beskidu Małego.
Metal Service sp. z o.o to wykonawca konstrukcji stalowych z ponad 30-letnią tradycją. Prężnie działa za granicą w branży energetycznej, chemicznej i petrochemicznej, gdzie specjalizuje się w remontach kotłów parowych i wodnych. Dla odbiorców w kraju i zagranicą wykonuje hale, maszyny, zbiorniki, pomosty oraz inne konstrukcje ze stali według zapotrzebowania klientów. Gwarantuje najlepszą jakość swoich wyrobów.
Hotel Restauracja Świt mieści się w Krakowie w dzielnicy Podgórze tuż obok Traktu Papieskiego oraz nowo wybudowanego dużego kąpieliska. Obiekt zapewnia odpoczynek w komfortowych warunkach na obrzeżach miasta, na miejscu dostępny duży parking. Doskonałe miejsce do organizacji wesel, komunii, urodzin, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych. Restauracja oferuje wyśmienite dania i catering z dowozem na terenie całego Krakowa.
Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją blach dachowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych z blachy. Najnowszej generacji park maszynowy oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantują wysoką jakość produktów dostępnych w szerokiej sieci punktów sprzedaży. Spółka ma również oddziały w Czechach i Słowacji.
Serwis Jancarz to firma specjalizująca się w kompleksowej naprawie i serwisowaniu pojazdów samochodowych. Ich oferta obejmuje szeroki zakres usług z zakresu mechaniki, elektroniki, diagnostyki oraz ogólnego serwisu samochodowego. Dodatkowo, Serwis Jancarz posiada również stację kontroli pojazdów,a także oferuje usługi pomocy drogowej.
Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim samorządowa instytucja kultury, której organizatorem jest Gmina Maków Podhalański. MBP w Makowie Podhalańskim posiada filie: Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, filia w Białce, filia w Grzechyni, filia w Juszczynie, filia w Wieprzcu, filia w Żarnówce. Powstanie biblioteki datuje się na 1948 rok. Najprawdopodobniej do powołania tej placówki upowszechniania kultury doszło dzięki ofiarowaniu księgozbiorów prywatnych dla tego celu. W 1975 roku uchwałą Miejskiej Rady Narodowej przyjęła nazwę Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Makowie Podhalańskim obejmując swoim zasięgiem działania miasto Maków i Gminę, w skład której wchodzi sześć wsi, w czterech z nich znajdowały się już filie biblioteczne tj. w Białce, Grzechyni, Juszczynie i Żarnówce. Od 1992 roku uchwałą Rady Miejskiej przyjęła nazwę Miejskiej Biblioteki Publicznej, a w 1997 roku utworzono filię biblioteczną w Wieprzcu. Od listopada 2011 roku przy MBP działają także świetlice: Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, w Grzechyni, Juszczynie i Żarnówce. Miejska Biblioteka Publiczna mieści się w zabytkowej willi „Paczosówka” pochodzącej z XIX wieku przy ul. 3-Maja 24, w której także znajduje się Izba Regionalna Ziemi Makowskiej im. E Wacyka.
Ostruszka Ubezpieczenia to szeroka oferta różnego rodzaju ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenia samochodowe, zdrowotne, na życie, nieruchomości, czy podróżne. W Ubezpieczeniach Ostruszka klienci znajdą nie tylko fachowe doradztwo, pozwalające dobrać odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych potrzeb klienta,  ale także konkurencyjne ceny.
Traviata to pracownia florystyczna, która oferuje dekoracje florystyczne na każdą okazję, specjalizująca się we florystyce ślubnej. Wykonują bukiety ślubne, biżuterię kwiatową, dekoracje sal, kościołów oraz samochodów.
Firma jest producentem materiałów meblowych i przedstawicielem SWISS KRONO GROUP, jednego ze światowych potentatów w branży wyrobów drewnopodobnych. Żarpłyt oferuje płyty meblowe, OSB, fornirowane, stolarskie i blaty kuchenne z usługą cięcia i profesjonalnego oklejania obrzeżami ABS i PCV oraz frezowanie technologią CNC. Oferta skierowana jest do producentów mebli oraz odbiorców indywidualnych.  
Misją Solarparts jest znacznie więcej niż tworzenie narzędzi i stanowisk pracy dla fabryk. Firma daje zaczątek sprzętom elektronicznym, które towarzyszą ludziom każdego dnia. Żaden komputer, telewizor, czy samochód nie powstanie bez udziału specjalistycznego oprzyrządowania do lutowania, podobnie jak żaden silnik nie powstanie bez skomplikowanych części, produkowanych przez maszyny CNC. Solparts to firma z bogatą tradycją, która za cel obrała sobie wspieranie przemysłu elektronicznego i budowanie świata przyjaznego nam wszystkim. To cichy bohaterem stojący za plecami wielkich twórców dzieł współczesnej technologii. Już od 2010 roku firma koncentruje się na potrzebach klientów, optymalizując ich pracę za sprawą specjalistycznego sprzętu, inwestycji i bogatego doświadczenia naszych pracowników.
BSG Parts to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej jakości części i akcesoriów do samochodów  marki Renault. Dzięki usługom BSG Parts, klienci mogą szybko i łatwo znaleźć odpowiednie części do naprawy swoich samochodów.
Drukarnia oferuje wszystkie usługi z zakresu druku książek, albumów, kalendarzy, plakatów, wizytówek i in., wykonuje prace introligatorskie, zajmuje się doradztwem i transportem zamówień. Działając na rynku od 1991 roku firma może poszczycić się licznymi nagrodami i medalami za najwyższą jakość usług świadczonych w nowoczesnych technologiach drukarskich i z zapewnieniem standardów ekologicznych. Oferta skierowana jest do firm oraz do zleceniodawców indywidualnych.
AQUER jest dynamicznym, nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem produkcyjnym, oferującym wyroby do instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, grzewczych. Ponadto firma jest sprawdzonym partnerem dla kontrahentów zainteresowanych nowatorską produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych (wtrysk, wytłaczanie), gumy oraz blachy. AQUER wprowadza na rynki artykuły dla branży budowlanej, instalacyjnej, elektrotechnicznej, AGD, chłodnictwa, wentylacji, motoryzacji i innych. Siedziba firmy znajduje się w nowopowstałym budynku przy ulicy Gazowej 4 w Bochni. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz doskonale rozwinięty system dystrybucji sprawiają, że przedsiębiorstwo jest liczącym się dostawcą na rynkach krajowym i międzynarodowym.
Ben-stal ma długoletni staż na rynku. Jako producent garaży blaszanych zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę. Przeprowadzają każdego Klienta przez cały proces – od momentu złożenia zamówienia, poprzez produkcję i późniejszy montaż garażu. Wykonują garaże blaszane o standardowych wymiarach oraz pod indywidualne zamówienie klienta.
Źródło Żywiec dostarcza firmom i odbiorcom indywidualnym wodę mineralną pochodzącą ze źródeł w Beskidzie Małym. Nieskażona natura tego terenu gwarantuje pierwotną czystość mikrobiologiczną, stały skład chemiczny wody oraz zawartość makro- i mikroskładników w ilości i proporcjach korzystnych dla zdrowia. Średnio zmineralizowana woda z oferty firmy spełnia kryteria rozporządzeń Ministra Zdrowia.
Kolor Plus Studio to firma reklamowa, świadcząca kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie reklamy i kreowania wizerunku. Szeroki park maszynowy, który posiada firma daje możliwość obsługi klientów zarówno jeżeli chodzi o usługi drukarskie, takie jak drukowanie ulotek, plakatów, kalendarzy, ale także poza standardową ofertą - w zakresie kompleksowej obróbki tworzyw sztucznych tj pleksi, poliwęglan itp. Kolor Plus Studio oferuje także usługi projektowania graficznego i doradztwa w zakresie wyboru materiałów i technik druku.
Firma działa w branży kanalizacyjnej oferując usługi w zakresie robót związanych z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych oraz oczyszczania ścieków. Zajmuje się instalowaniem oczyszczalni przydomowych w tym biologicznych, które w ekologiczny sposób neutralizują zanieczyszczenia i rozkładają ścieki.
Wulkan Bosch Diesel Service to nowoczesny warsztat samochodowy działający na rynku od 2003 roku. Oferuje swoim klientom kompleksowe usługi do wszystkich marek samochodowych. Wulkan Bosch Diesel Service naprawia także układy zasilania w różnego rodzaju pojazdach takich jak maszyny budowlane, rolnicze czy przemysłowe. Realizuje naprawy zarówno stacjonarnie, w swoim warsztacie, jak i mobilnie, w dogodnym dla klienta miejscu. W swojej ofercie firma posiada także szeroki wybór części zamiennych. W dziale Bosch Diesel Service naprawiane są również pompy wtryskowe, wtryskiwacze i pompowtryskiwacze. Każda naprawiana przez Wulkan Bosch Diesel Service część posiada protokół z renomowanego stołu probierczego, co jest gwarancją jej sprawności.
Honda Kołaczek to autoryzowany dealer marki Honda w Polsce. Firma oferuje szeroki wybór nowych i używanych samochodów marki Honda, w tym modele osobowe, SUV-y i hybrydowe. Zespół Honda Kołaczek zapewnia profesjonalne doradztwo i obsługę klienta, aby pomóc w znalezieniu idealnego samochodu dostosowanego do potrzeb i preferencji każdego klienta.
Cztery Pliszki to 6-cio osobowe domki zlokalizowane w otoczeniu lasów na monitorowanym terenie. Wysoki standard wykończenia, basen, grota solna, sauna, jacuzzi zewnętrzne, grillowisko i plac zabaw dla dzieci zapewniają komfortowy całoroczny pobyt z dala od cywilizacji. Obok posesji jest zlokalizowany parking. W okolicy znajdują się beskidzkie szlaki górskie i liczne stoki narciarskie.
F.H.U. MOSUR to warsztat samochodowy wykorzystujący części zamienne wysokiej jakości. Zajmuje się szeroko pojętą mechaniką samochodową, serwisem eksploatacyjnym i diagnostyką. Mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek i stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.
Litdrew z siedzibą w miejscowości Maków Podhalański jest producentem mebli. Wykorzystują w produkcji jedynie materiały, będące surowcami naturalnymi, stawiając na najlepszą jakość i estetykę swoich wyrobów. Oferują wysokiej jakości meble bukowe, dziecięce i tapicerowane zaś ich specjalnością są meble sosnowe. Produkują meble do niemal każdego pomieszczenia domu. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szeroką gamę materacy.
Firma Akces z Makowa Podhalańskiego zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów meblowych. Współpracują z wiodącymi firmami produkującymi i importującymi akcesoria meblowe, zapewniając swoim klientom produkty najwyższej jakości. Swoją ofertę kierują zarówno do klientów detalicznych, małych zakładów stolarskich, jak i dużych fabryk produkujących meble na cały świat.
Dura Rent Car - wynajem nowych, wygodnych samochodów - 9-osobowych i transportowych. Okazyjne ceny, gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego (ATO) organizuje szkolenia na licencję pilota śmigłowcowego PPL(H), CPL(H), FI(H) w Warszawie, Choczni k. Wadowic i Płocku oraz kursy lotniczego języka angielskiego EASA/ICAO Level 4. Profesjonalny zespół z bogatym doświadczeniem lotniczym oferuje również pomoc w rejestracji lądowisk, obsługę serwisową i pasażerskie loty na pokładzie śmigłowca.
Stowarzyszenie LGD „Podbabiogórze” tworzy trójsektorowe partnerstwo przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego i społecznego. Ma ono na celu działanie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Podbabiogórza oraz poprawę jakości życia mieszkańców regionu w szczególności poprzez realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność „Podbabiogórza” oraz wspieranie działań na rzecz realizacji LSR, a także mobilizowanie ludności do wzięcia aktywnego udziału w procesie rozwoju obszarów wiejskich i promocję obszarów wiejskich Podbabiogórza.
Firma Kids&Jump Best Events kompleksowo organizuje różnego rodzaju przyjęcia, imprezy, spotkania firmowe czy prywatne. Wierzymy, że wspomnienia są najważniejsze. Każde wydarzenie, które organizujemy dla naszych Klientów, jest niezapomnianym przeżyciem. Stawiamy na pełną elastyczność i indywidualne podejście do każdej inicjatywy, dzięki czemu wszystkie nasze projekty są wyjątkowe i dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o każdy szczegół, od koncepcji po realizację, a w efekcie nasze eventy cieszą się doskonałymi opiniami i zawsze przyciągają uwagę i zachwycają uczestników. Naszym celem jest, aby każdy uczestnik naszych eventów wyszedł z nich z uśmiechem na twarzy. Korzystając z usług firmy Kids&Jump Best Events masz pewność usług świadczonych na najwyższym poziomie. Nie wiesz jak zorganizować piknik, urodziny, festyn czy przyjęcie? Brakuje Ci pomysłów lub atrakcji? Masz problem z dopięciem terminów? Zostaw to nam! Dogramy wszystko tak, abyś nie musiał się niczym martwić. Oferujemy: dmuchańce, pokazy pirotechniczne, animacje, żywe maskotki, dekoracje balonowe, Artystów Ulicznych, fotografa i kamerzystę z dronem, fotobudkę, fotobudkę 360drink bar i wiele innych.
RacingShop.pl to sklep rajdowy napędzany czystą pasją do motorsportu. Pasją popartą doświadczeniem kartingowym, wyścigowym i rajdowym. W świecie rajdów samochodowych funkcjonuje od kilkunastu lat. Na swoim koncie ma mniejsze i większe sukcesy rajdowe. RacingShop.pl doskonale wie czym jest radość ze zwycięstwa, a czym gorycz porażki, a także jak istotny jest sprzęt i wyposażenie samochodu oraz kierowcy rajdowego czy wyścigowego. Właśnie dlatego RacingShop.pl posiada precyzyjnie skalibrowaną ofertę. W sklepie rajdowym Racingshop.pl znajdziesz kompletne wyposażenie i akcesoria rajdowe oraz sprzęt i akcesoria wyścigowe i kartingowe wielu, jeśli nie wszystkich popularnych firm rajdowych. Sklep rajdowy Racingshop.pl jest także oficjalnym i jedynym w Polsce dystrybutorem znanych w świecie motorsportu marek taki jak HRX, ZeroNoise, Rosso Racing, Lifeline i MitoRacing. Marki znane z jakości, precyzji i rozsądnych cen. W swojej ofercie sklep rajdowy RacingShop.pl posiada także znane i cenione produkty takich firm jak Stolo, OMP, Sparco, Alpinestars i Schroth.
Firma działa w branży motoryzacyjnej zajmując się regeneracją części samochodowych, układu kierowniczego, pomp wspomagania i turbosprężarek, co pozwala na uzyskanie oszczędności podczas naprawy pojazdu i gwarancję działania. Wysoko wykwalifikowany personel i nowoczesne zaplecze sprzętowe zapewniają szybką, terminową i komfortową realizację zleceń.
Firma RAF oferuje szeroki zakres usług związanych z motoryzacją. Zaczynając od adaptacji nadwozi samochodów dostawczych i ciężarowych oraz zabudowy pomocy drogowej,  poprzez usługi serwisowe dla samochodów osobowych i dostawczych. W ofercie firmy znajdziecie również sprzedaż m.in. wyciągarek renomowanych firm, oświetleń roboczych, ale także usługi wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych czy lawet. 
Serwis z dużym doświadczeniem w branży oponiarskiej.  GUMMI SERWIS zajmuje się wymianą opon, pełnym serwisem wulkanizacji oraz naprawą felg stalowych i aluminiowych. W swojej ofercie posiadają również opony znanych marek (nowe i używane) oraz felgi aluminiowe do każdego typu samochodu.
Firma z branży motoryzacyjnej, od lat specjalizuje się w sprowadzaniu i sprzedaży samochodów marki Suzuki.
AkcesPlast, to rodzinna firma produkcyjna, ze stabilną, ponad 25-letnią tradycją i ugruntowana pozycją na rynku tworzyw sztucznych. Odpowiadając na potrzeby rynku meblarskiego w Polsce i Europie, tworzy swoje produkty według własnego pomysłu, dbając przy tym o ich najwyższą jakość. Podążając za najnowszymi trendami projektujemy niepowtarzalne wzory, poszukując inspiracji na każdym kroku. AkcesPlast w swojej pracy zawsze łączy estetykę, styl oraz innowacyjne rozwiązania, co sprawia, że produkty firmy są doskonałą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających projektantów.
Dostawca światłowodowych usług internetowych, telefonu stacjonarnego i telewizji cyfrowej w gminach Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Lanckorona, Mucharz, Stryszawa, Stryszów, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Zawoja i Zembrzyce.
Drogbud Zawoja to firma handlowo-usługowa od lat specjalizująca się m.in.: w wykonawstwie robót w zakresie budowy, modernizacji dróg, ulic czy parkingów, robót ziemnych, budowy obiektów mostowych i betonowych, a także w sprzedaży kruszyw drogowych, sprzętu budowlanego oraz kostki brukowej. Drogbud Zawoja świadczy również usługi w zakresie letniego i zimowego utrzymania nawierzchni, opracowania kosztorysów obiektowych i realizacji robót specjalistycznym sprzętem drogowym.
Firma SUŻYW prowadzi hurtową dystrybucję produktów FMCG w Suchej Beskidzkiej. Oferta zawiera wyroby spirytusowe, wino, piwo, napoje, papierosy, art. spożywcze, nabiałowe, chemiczne, przemysłowe oraz warzywa i owoce. SUŻYW prowadzi dodatkowo sprzedaż detaliczną w marketach firmowych oraz liczne sklepy franczyzowe. Do firmy należy również sieć "Salon kawy i wina” oferujący alkohole, świeżo mielone kawy, czy aromatyczne herbaty z częścią kawiarnianą, gdzie można na miejscu spróbować ich specjałów w Suchej Beskidzkiej, Kętach, Myślenicach oraz Wadowicach. Firma posiada także apartamenty turystyczne na wynajem, zlokalizowane w Pewelce i Suchej Beskidzkiej.
Wojtowicz Travel to firma świadcząca usługi przewozu osób na terenie Polski oraz za granicą, Oferuje wynajem najnowszej floty  autokarów i minibusów turystycznych, wyposażonych we wszystkie udogodnienia, a także niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Firma Wojtowicz Travel cechuje indywidualne podejście do każdego klienta, oferując staranne doradztwo w planowaniu trasy i sugerując alternatywne widokowe trasy podróży.
Transport i sprzedaż drewna. 
Transport i sprzedaż drewna. 
W ofercie cukierni znajduje się szeroki wybór ciastek i ciast, lodów i napojów ciepłych i zimnych, alkoholowych i bezalkoholowych. Oprócz stałej oferty możliwe jest złożenie zamówienia na wypieki okolicznościowe. Miła, pomocna obsługa i wysoka jakość wyrobów wpływają na entuzjastyczne opinie klientów.
Art-Stage to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, która oferuje pokazy szperaczy lotniczych, świateł oraz laserów. Firma oferuje i wykonuje najbardziej spektakularne pokazy plenerowe w naszym kraju. W wyjątkowo korzystnych cenach tworzą pokazy przy użyciu szperaczy nieba, świateł i laserów oraz niespotykanych nigdzie indziej efektów specjalnych. Spektakl przygotowany przez Art-Stage, daleko w tyle pozostawia zwykłe pokazy laserów lub sztucznych ogni. Pokazy oferowane przez Art-Stage od ponad 3 lat uatrakcyjniają duże i małe wydarzenia okolicznościowe i widoczne są z odległości nawet 10 km, stanowiąc doskonałą rozrywkę dla każdego!
Firma Hydro Truck Press Serwis Mobilny „HTPSM” oferuje pełen zakres usług w dziedzinie hydrauliki siłowej, począwszy od projektu, poprzez montaż oraz serwis, aż po sprzedaż podzespołów. Klienci firmy mają pełny dostęp do porady technicznej oraz serwisu mobilnego. HTPSM jest przedstawicielem na region małopolski firmy Euro Trak NYSA oraz generalnym przedstawicielem firmy HYDRO FLOW w zakresie układów hydraulicznych do rozładunku paliw i gazów.