Szanowni Państwo!


Wielkimi krokami zbliża się Valvoline Rajd Małopolski. Przed nami nowe wydarzenie na rajdowej mapie Polski. Valvoline Rajd Małopolski to inicjatywa przygotowywana z myślą o zawodnikach, kibicach oraz mieszkańcach, promująca piękne tereny Beskidu Makowskiego. Zawody rozegrane zostaną w dniach 30-31 lipca, jako runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska.

Dla nas, mieszkańców powiatu suskiego, rajd stanowi nie tylko ciekawe wydarzenie sportowe i rozrywkowe, ale i świetną promocję regionu - a co za tym idzie, również lokalnych firm - w skali całej Polski. To przedsięwzięcie organizowane przez blisko 200 osób, wspierane przez liczne media i instytucje.

Pragnę nadmienić, że Valvoline Rajd Małopolski organizowany jest w sposób profesjonalny, z zachowaniem przepisów zarówno Polskiego Związku Motorowego, jak i przepisów Prawa o ruchu drogowym. Organizator zobowiązuje się do usunięcia wszelkich szkód powstałych w wyniku przeprowadzenia imprezy, a teren trasy zostanie przywrócony do stanu pierwotnego. Zobowiązujemy się również, posiadając odpowiednio przeszkolone służby zabezpieczenia, wyposażone w środki łączności bezpośredniej do sprawnego przeprowadzenia imprezy w sposób niewnoszący większych utrudnień w ruchu kołowym.

Serdecznie wszystkich zapraszam do śledzenia rywalizacji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 887 856 856.

Gabriel Borowy
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
DOŁĄCZ DO NAS