Szanowni Państwo!

Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, Valvoline Rajd Małopolski kontynuuje swoją drogę w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W tym roku czeka nas jednak spory awans - dołączyliśmy także do Mistrzostw Europy Centralnej.

Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca ponad 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu.  Chcemy żeby rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracamy się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:

  • zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,
  • oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),
  • pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1”,
  • zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.

Życzę Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, jednocześnie prosząc o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. W imieniu organizatora przepraszam za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 793 085 065.

Gabriel Borowy
Prezes Fundacji Sporty Motorowe

Materiały do pobrania:

03/04.06.2024:

06/08.06.2024: