Szanowni Państwo!


Po raz drugi utalentowani zawodnicy zawitają na tereny Beskidu Makowskiego, by rywalizować na trasach Valvoline Rajdu Małopolski. Ubiegłoroczna edycja zapisała się wielkimi literami na kartach historii naszego regionu, przyciągając na start ponad 100 załóg, które stworzyły niesamowite widowisko. Nasze tereny odwiedziło ponad pół tysiąca osób, które przez kilka dni napędzały lokalny rynek turystyczny i gastronomiczny, a nasze miejscowości w pozytywnym świetle wielokrotnie pokazywane były na łamach ogólnopolskich mediów. 

Zbliża się druga edycja zawodów, która rozegrana zostanie już w dniach 22 i 23 lipca. Dla nas, mieszkańców powiatu suskiego i powiatu wadowickiego, rajd stanowi nie tylko ciekawe wydarzenie sportowe i rozrywkowe, ale i świetną promocję regionu - a co za tym idzie, również lokalnych firm - w skali całej Polski. To przedsięwzięcie organizowane przez blisko 200 osób, wspierane przez liczne media i instytucje.

Pragnę nadmienić, że Valvoline Rajd Małopolski organizowany jest w sposób profesjonalny, z zachowaniem przepisów zarówno Polskiego Związku Motorowego, jak i przepisów Prawa o ruchu drogowym. Organizator zobowiązuje się do usunięcia wszelkich szkód powstałych w wyniku przeprowadzenia imprezy, a teren trasy zostanie przywrócony do stanu pierwotnego. Zobowiązujemy się również, posiadając odpowiednio przeszkolone służby zabezpieczenia, wyposażone w środki łączności bezpośredniej do sprawnego przeprowadzenia imprezy w sposób niewnoszący większych utrudnień w ruchu kołowym.

Serdecznie wszystkich zapraszam do śledzenia rywalizacji. Wierzę w to, że rajd na stałe zapisze się w kalendarze imprez na naszym terenie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 887 856 856.

Gabriel Borowy
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Materiały do pobrania: